Witam Cię na mojej stronie nazywam się Agnieszka.

Fotografia fascynowała mnie od zawsze. Już jako nastolatka niezłomnie próbowałam zgłębić niesamowitą moc,  jaką ma lustrzanka w połączeniu z odpowiednimi obiektywami, gdzie za pomocą różnych ustawień mogę decydować jaki efekt końcowy chcę uzyskać.

Zawsze było dla mnie coś niesamowitego w obserwowaniu świata przez obiektyw.
Gdy biorę do ręki aparat to jakbym przenosiła się w inną rzeczywistość – widzę więcej i czuję więcej.
W fotografii uwielbiam światło naturalne, to właśnie ono najpiękniej rysuje obraz oddając klimat danej chwili, który ja staram się uwiecznić w kadrze.
Jako dusza artystyczna zawsze poszukiwałam środków wyrazu, które pozwolą tworzyć piękne obrazy, zatrzymywać wyjątkowe chwile, emocje, których nie da się opowiedzieć. W fotografii jest to możliwe, czasem obraz jest bardziej wymowny niż tysiące słów.

Fotografując pragnę pokazać człowieka i świat, gdzie wszystko może być wyjątkowe i tak odmienne od tego co widzimy na co dzień. Tworzyć z pasją obrazy, które pomogą zatrzymać to co dla nas najcenniejsze, a tak bardzo ulotne. Wierzę, że z każdej niepozornej szarej rzeczy można wydobyć piękno i stworzyć coś wyjątkowego, a czasem zaskakującego.

Do każdej sesji, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, przygotowując się do pracy wkładam zawsze całe serce, starając się aby zrobić to jak najlepiej potrafię.
Niezwykle istotne jest dla mnie, aby osoba przeze mnie fotografowana czuła się dobrze, wyjątkowo i wyszła na zdjęciach jak najlepiej. Dlatego obmyślam starannie fotografowany kadr, skrupulatnie dopracowując każdy detal – gadżety, stylizacja, fryzura, makijaż, dodatki.
Podczas reportaży staję się Twoją prawą ręką, trzecim okiem, służę radą i pomocą.

Wciąż rozwijam swój warsztat, uczę się nowych rzeczy, inwestuję w sprzęt i akcesoria, aby móc zaoferować Ci jak najbardziej wszechstronny wachlarz możliwości i usług na jak najwyższym poziomie. Praca fotografa pozwala mi wykorzystywać moje różnorodne zdolności i zainteresowania takie jak: stylizacja i makijaż, szycie, projektowanie czy grafika komputerowa. Dzięki temu mogę praktycznie bez ograniczeń tworzyć kreacje fotograficzne od początku do końca, co sprawia mi ogromną satysfakcję, a moim pracom nadaje niepowtarzalny charakter.
Pracuję na pełno klatkowej lustrzance i jasnych obiektywach Canona.
Współpracuję z profesjonalnymi firmami, które wykonują dla mnie wysokiej jakości produkty.
Dzięki sprawdzonym fotolabom zdjęcia są zawsze świetnej jakości, odzwierciedlając to co staram się uzyskać podczas obróbki.

Jeśli cenisz sobie jakość i niebanalność, jeśli podobają Ci się moje prace to zapraszam Cię na sesję.

Co Mogę Dla Ciebie Zrobić?
 • Ona & On

 • Ciążowe

 • Noworodki & niemowlęta

 • Komunia

 • Metamorfozy

 • Portret

 • Rodzice & Dzieci

 • Sesje Wizerunkowe/biznesowe

 • Chrzest

OPINIE
 • Sesje Agnieszki czynią cuda! Naprawdę! Potrafi wydobyć z modelki jej piękno, urok, czar i wdzięk… Pełen profesjonalizm i cierpliwość. Świetne pomysły na stylizacje i pozy. Agnieszko! Dziękuję!!!

  Monika S.
 • „Pełen profesjonalizm, a przy tym ciepło i pozytywna energia p. Agnieszki sprawiają, że sesja zdjęciowa staje się miłym wspomnieniem na długie miesiące. Fotografie są tak bajkowe, że ogląda się je z ogromną przyjemnością. Artyzm w każdym calu.”

  Izabela J.
 • „Sesja Glamour była ciekawym i niesamowitym doświadczeniem, efekt końcowy podobał mi się bardzo!
  Sesja zmieniła moje osobiste spojrzenie na siebie samą i mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że była dla mnie swojego rodzaju terapią (jak się później okazało)”

  Magdalena S
 • „Co to jest ten glamour to do tej pory nie wiem, ale jak moja żona na tej sesji wyglądała glamour to mi się to bardzo podobało…”

  Paweł M.
 • „Sesja kobieca u Agnieszki dała mi inny pogląd na siebie samą, poczułam się piękna i atrakcyjna.
  Polecam kobietom szczególnie tym, które są pochłonięte macierzyństwem.
  Ta sesja zmieniła moje życie, bo patrząc teraz w lusterko widzę piękną i wartościową kobietę”

  Anna S.
 • „Nie łatwo jest zrobić coś z niczego. Ale dla Agnieszki Bogdan nie ma rzeczy niemożliwych. Cztery sesje, cztery niezapomniane przygody i mnóstwo pamiątek ukrytych w albumach. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę mogła skorzystać takiej sesji przy ważnych wydarzeniach z życia mojego i moich bliskich. Polecam każdemu. Super doświadczenie. „

  Anna G.
 • Na początek Agnieszka zajęła się makijażem. To był wstęp do świata baśni i piękna. Na co dzień maluję się rzadko. Wiedziałam, że do profesjonalnych zdjęć makijaż będzie potrzebny, ale nieco obawiałam się o efekt. Po chwili nie mogłam uwierzyć- wyglądałam ślicznie! Makijaż podkreślił atuty i wydobył ze mnie jeszcze więcej kobiecości. Poczułam się wyjątkowa…
  Makijaż świetnie trzymał się przez cały dzień, a wieczorem mogłam swoim niecodziennym wyglądem zauroczyć męża. Na drugi dzień na portalach społecznościowych zebrałam gigantyczną ilość polubień i komentarzy mojego zdjęcia, co było bardzo miłym uwieńczeniem tej sesji. Polecam Agnieszka Bogdan Photography z całym przekonaniem. Przyjdź do niej na sesję. To będzie Twój magiczny czas!

  Monika S.
 • „Mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji narodzin i chrztu naszego maleństwa. Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Wspaniała pamiątka. Dziękujemy Pani Agnieszko po raz kolejny. Już teraz wiemy oboje z żoną że napewno skorzystamy z sesji rodzinnej na roczek.”

  Anna i Piotr K.
 • „To była wspaniała sesja, dzieciaki bawiły się świetnie, zresztą my z mężem też. Maluchy były zachwycone jak wyczarowywała Pani kolejne sceny i akcesoria do nich. Do dziś wspominają tą sesję jako niezwykłą, bajeczną przygodę podczas, której pani fotograf jak dobra wróżka spełniała „nasze życzenia”. To było bardzo przyjemne przeżycie uwieńczone przecudownymi zdjęciami. Tak bardzo nam się spodobało, że na pewno pojawimy się u Pani Agnieszki znowu!”

  Karolina i Krzysztof B.