Witam Cię na mojej stronie nazywam się Agnieszka.

Moją specjalnością są sesje portretowe, dzięki którym ludzie mogą odkryć w sobie  to jak wielki potencjał w nich drzemie, pomagam im zobaczyć ich wartość, aby mogli zyskać siłę, wiarę w sobie i pokochać siebie na nowo.
Moje zdjęcia dedykowane są dla osób ceniących sobie jakość i niebanalność.
Fotografia to nie tylko moja praca ale przede wszystkim pasja, dlatego wkładam w nią całe serce od początku do końca, projektując sesję, robiąc makijaż, tworząc stylizacje, jak również podczas sesji.
Pochylam się nad najdrobniejszymi szczegółami, dokładając starań, aby każda sesja była wyjątkowa i niepowtarzalna. Dbam aby osoba fotografowana wyglądała i czuła się fantastycznie a przede wszystkim wyjątkowo.
Chcąc zatrzymać ten stan i sprawić aby trwał jak najdłużej, staram się uchwycić te ulotne chwile na zdjęciach, które oprawione w piękny album pozwalają wracać i celebrować nasze wspólne efekty sesji przez długi czas.

Fotografując pragnę pokazać człowieka i jego historię, tworzyć z pasją obrazy, które pomogą zatrzymać to co dla nas najcenniejsze, a tak bardzo ulotne.
Wierzę, że z każdej niepozornej szarej rzeczy można wydobyć piękno i stworzyć coś wyjątkowego…

Jeśli podobają Ci się moje fotografie to zapraszam Cię na sesję.

Co Mogę Dla Ciebie Zrobić?
 • Ona & On

 • Ciążowe

 • Noworodki & niemowlęta

 • Komunia

 • Metamorfozy

 • Portret

 • Rodzice & Dzieci

 • Sesje Wizerunkowe/biznesowe

 • Chrzest

OPINIE
 • Sesje Agnieszki czynią cuda! Naprawdę! Potrafi wydobyć z modelki jej piękno, urok, czar i wdzięk… Pełen profesjonalizm i cierpliwość. Świetne pomysły na stylizacje i pozy. Agnieszko! Dziękuję!!!

  Monika S.
 • „Pełen profesjonalizm, a przy tym ciepło i pozytywna energia p. Agnieszki sprawiają, że sesja zdjęciowa staje się miłym wspomnieniem na długie miesiące. Fotografie są tak bajkowe, że ogląda się je z ogromną przyjemnością. Artyzm w każdym calu.”

  Izabela J.
 • „Sesja Glamour była ciekawym i niesamowitym doświadczeniem, efekt końcowy podobał mi się bardzo!
  Sesja zmieniła moje osobiste spojrzenie na siebie samą i mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że była dla mnie swojego rodzaju terapią (jak się później okazało)”

  Magdalena S
 • „Co to jest ten glamour to do tej pory nie wiem, ale jak moja żona na tej sesji wyglądała glamour to mi się to bardzo podobało…”

  Paweł M.
 • „Sesja kobieca u Agnieszki dała mi inny pogląd na siebie samą, poczułam się piękna i atrakcyjna.
  Polecam kobietom szczególnie tym, które są pochłonięte macierzyństwem.
  Ta sesja zmieniła moje życie, bo patrząc teraz w lusterko widzę piękną i wartościową kobietę”

  Anna S.
 • „Nie łatwo jest zrobić coś z niczego. Ale dla Agnieszki Bogdan nie ma rzeczy niemożliwych. Cztery sesje, cztery niezapomniane przygody i mnóstwo pamiątek ukrytych w albumach. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę mogła skorzystać takiej sesji przy ważnych wydarzeniach z życia mojego i moich bliskich. Polecam każdemu. Super doświadczenie. „

  Anna G.
 • Na początek Agnieszka zajęła się makijażem. To był wstęp do świata baśni i piękna. Na co dzień maluję się rzadko. Wiedziałam, że do profesjonalnych zdjęć makijaż będzie potrzebny, ale nieco obawiałam się o efekt. Po chwili nie mogłam uwierzyć- wyglądałam ślicznie! Makijaż podkreślił atuty i wydobył ze mnie jeszcze więcej kobiecości. Poczułam się wyjątkowa…
  Makijaż świetnie trzymał się przez cały dzień, a wieczorem mogłam swoim niecodziennym wyglądem zauroczyć męża. Na drugi dzień na portalach społecznościowych zebrałam gigantyczną ilość polubień i komentarzy mojego zdjęcia, co było bardzo miłym uwieńczeniem tej sesji. Polecam Agnieszka Bogdan Photography z całym przekonaniem. Przyjdź do niej na sesję. To będzie Twój magiczny czas!

  Monika S.
 • „Mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji narodzin i chrztu naszego maleństwa. Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Wspaniała pamiątka. Dziękujemy Pani Agnieszko po raz kolejny. Już teraz wiemy oboje z żoną że napewno skorzystamy z sesji rodzinnej na roczek.”

  Anna i Piotr K.
 • „To była wspaniała sesja, dzieciaki bawiły się świetnie, zresztą my z mężem też. Maluchy były zachwycone jak wyczarowywała Pani kolejne sceny i akcesoria do nich. Do dziś wspominają tą sesję jako niezwykłą, bajeczną przygodę podczas, której pani fotograf jak dobra wróżka spełniała „nasze życzenia”. To było bardzo przyjemne przeżycie uwieńczone przecudownymi zdjęciami. Tak bardzo nam się spodobało, że na pewno pojawimy się u Pani Agnieszki znowu!”

  Karolina i Krzysztof B.